Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo vzduchových zbraní – Všetko, čo potrebujete vedieť.

Milí strelci a priaznivci športovej streľby,
s radosťou vám oznamujeme, že náš Športovo strelecký klub Kriváň v spolupráci so ŠSK Strieborník Zvolenská Slatina bude organizátorom tohtoročných Majstrovstiev Slovenska v streľbe zo vzduchových zbraní. Toto prestížne podujatie sa uskutoční v dňoch 12 – 14. 4. 2024.

Pokračovať v čítaní „Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo vzduchových zbraní – Všetko, čo potrebujete vedieť.“

Jedálny lístok M-SR v streľbe zo vzduchových zbraní

Milí nominovaní strelci a tréneri Majstrovstiev Slovenska v streľbe zo vzduchových zbraní.

Uvedomujeme si, že kvalitné jedlo je dôležitou súčasťou športového výkonu a celkového zážitku z podujatia, preto sme pre vás pripravili tento jedálny lístok. Pri zostavovaní jedálneho lístka sme dbali na vyváženosť, čerstvosť a kvalitu surovín, aby sme vám poskytli nie len chutné, ale aj nutričné hodnotné jedlá.

Pokračovať v čítaní „Jedálny lístok M-SR v streľbe zo vzduchových zbraní“

Majstrovstvá okresov Detva, Zvolen a Krupina v streľbe zo vzduchových zbraní 2022

Dňa 26. 04. 2022 sa v priestoroch ZŠ Kriváň uskutočnili Majstrovstvá okresov Detva, Zvolen a Krupina v športovej streľbe žiakov zo vzduchových zbraní a VI ročník Cena riaditeľky ZŠ Kriváň ktoré spoločne organizovali Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, SSZ, KV SSZ Banská Bystrica a ŠSK Kriváň.

Pokračovať v čítaní „Majstrovstvá okresov Detva, Zvolen a Krupina v streľbe zo vzduchových zbraní 2022“

Propozície – 2. kolo Krajská strelecká liga žiakov základných a stredných škôl v streľbe zo vzduchových zbraní 2021

Krajská strelecká liga základných a stredných škôl v streľbe zo vzduchových zbraní je viackolová súťaž žiakov ZŠ a SŠ, ktorá slúži ako príprava na postupové súťaže a má motivovať k vedeniu streleckých krúžkov na školách banskobystrického kraja.

Pokračovať v čítaní „Propozície – 2. kolo Krajská strelecká liga žiakov základných a stredných škôl v streľbe zo vzduchových zbraní 2021“

Úspešný október našich vzduchovkových strelcov

9.-10.10.2021 sa naši najmladší strelci v zložení Fungáčová, Pálenkášová, Barta zúčastnili Majstrovstiev kraja Nitra, ako aj Memoriálu p. Kromera. Počínali si veľmi dobre, keď v obidva dni v kategórii kadetky vyhrala Emka Fungáčová výkonmi 606.7 a 610.2 bodu. V kategórii dorasteniek si dve prvé miesta vybojovala Terezka Pálenkášová výkonmi 391.0 a 385.1 bodu. V kategórii dorastencov si dve druhé miesta vybojoval Róbert Barta výkonmi 391.8 a 390.9 bodu.

Pokračovať v čítaní „Úspešný október našich vzduchovkových strelcov“